Plotovky - plotový systém dřevěné i plastové

barevne vzorky

Plotové profily se vyrábějí z ušlechtilého tvrzeného PVC kvalitativně shodného s materiálem používaným na výrobu plastových oken, který splňuje nejpřísnější evropské normy. Materiál je stálý, nehořlavý, odolává povětrnostním vlivům a profily jsou dostatečně houževnaté. Barevné provedení je v základu bílé + 4 imitace dřevěných povrchů (borovice, třešeň, dub, ořech) probarvených ve hmotě v základních rozměrech plotovky 80x25 mm a 60x40mm nosný prof.

K zakončení vlastních plotovek se používá obloukových nebo plochých koncovek, které se do profilu lepí speciálním lepidlem. Také nosný profil je vybaven koncovkami v barvě materiálu a je vyztužen ocelovým pozinkovaným, nebo hliníkovým profilem. Na šrouby se používají krytky v barvě profilů. Systém je jednoduchý a montáž snadná.

plotove pole

Systém je vhodný ke zhotovení celých plotových polí mezi betonové, kovové, kamenné, nebo i samostatné sloupky z plotového systému. Hodí se i na balkony, terasy, vstupní vrata a vrátka, jako neprůhledné zástěny, oddělení předzahrádky, eventuelně i jako obklad místo dřevěných desek na místech silně exponovaných vodou, nebo vlhkými nečistotami. Použití systému, nebo samostatných prvků je aplikovatelné i na jiné nosné konstrukce z oceli, dřeva, zdiva a podobně. Profily nedoporučujeme používat jako nosné ve stavbách, pokud není použita dostatečná ocelová výztuha.

Údržba spočívá pouze ve snadném očištění vodou, případně roztokem vody a odmašťovadla běžně používané v domácnosti.
Výrobek odolává roztokům solí, louhů a kyselin dle ČSN EN ISO 10545-13

Dekory:

dekory

Cena dřevěných plotovek od 32 Kč/bm

Cena plastových plotovek od 84.- Kč/bm

 

Příklady montáží